O NÁS


AMK Český ráj Jičín v AČR byl založen v říjnu 2014 (osamostatnění od původní org. AMK)Zapsán do spolkového rejstříku u Městského soudu v Praze byl dne 4. 11. 2014...

... skupina motoristických nadšenců tak po dlouhé době oživila slavnou historii pořádání jičínských motocyklových závodů. Každý rok se na zkrácené trati, městském okruhu, pořádají závody historických motocyklů a sajdkár pod názvem závodu Cena města Jičína – Memoriál Jiřího Koštíře / od r. 2015 se oficiálně užívá jen zkrácený název Cena města Jičína (CMJ). Tato již tradiční jičínská motoristická akce se tak po mnoha letech stala opět svátkem nejen pro všechny místní motoristické fandy. 

„Stojí to hodně úsilí a jsme rádi, že se nám po všech prvotních úskalích podřilo uspořádat již 8. ročník CMJ. Výbor Automoto klubu Český ráj Jičín tímto děkuje městu Jičín za podporu a umožnění pořádání motocyklových závodů v Jičíně. V nemalé míře také děkujeme všem obyvatelům města za pochopení a vstřícnost v době konání závodů. Velké poděkování patří sponzorům, dále členům AMK Jičín, závodníkům a v neposlední řadě všem fanouškům motoristického sportu za přízeň...”

Společné foto – archiv AMK Jičín 2016/17

Cena města Jičína – Memoriál Jiřího Koštíře 2014 (Oficiální After-video)


jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu